New album called „Bedford School”

Z okazji XIII-lecia LSSE w Polkowicach

4 października 2010Aktualności

Anna Maria Jopek oraz Grzegorz Turnau wystąpili wczoraj na deskach polkowickiej Auli Forum. Występ artystów zgromadził komplet widzów, choć tych zainteresowanych tym niecodziennym występem było znacznie więcej. Koncert poprzedzony został wystąpieniem burmistrza, który dziękował inwestorom za zaangażowanie swoich środków w polkowickiej podstrefie LSSE.

[…]

Zwieńczeniem obchodów 13 rocznicy powstania podstrefy w Polkowicach, które zostały przez urząd przypisane do świętowania 20 – lecia samorządu, był koncert

Anny Marii Jopek i Grzegorza Turnaua. Oboje występowali już przed polkowicką publicznością, jednak wokalno – muzyczny duet okazał się zjawiskiem niezwykłym. Połączenie specyficznego stylu

Turnaua i delikatnego głosu wokalistki był mieszanką, która wyraźnie przypadła polkowiczanom do gustu. Jeden utwór publiczność zaśpiewała nawet razem z muzykami.

Jak się dowiedzieliśmy artyści nie śpiewają razem zbyt często, jednak ze względu na to, że prywatnie znają się bardzo dobrze, na takich koncertach nie mają problemów ze zgraniem. Tym bardziej, że "łącznikiem" pomiędzy zespołami Anny Marii Jopek i Grzegorza Turnaua jest Robert Kubiszyn, który na co dzień na gitarze basowej i kontrabasie uświetnia występy obu gwiazd.

« Kontakt »

Organizacja koncertów, kontakt impresaryjny:
Piotr Ferster
tel.: +48 601 459 818
piotr@piotrferster.pl
www.piotrferster.pl
Producent wykonawczy oraz impresariat projektu i koncertów „7 widoków w drodze do Krakowa”:
Michał Turnau
tel.: +48 607 390 337
michal.turnau@gmail.com
Opiekun strony i profilu na facebooku
Tomasz Pilarski tomek@turnau.pl

Dokumentacja nagrań i archiwum
Wiktor Czajkowski wiktor@turnau.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji: Polityka prywatności i plików cookies
projekt: AK | realizacja: Kreujemy.pl